Krásné vánoční dekorace najdete u firmy Selvintech

Přemýšlíte nad vhodnou pozorností pro vaše obchodní partnery? Chcete udělat radost svým dobrým zaměstnancům? Anebo hledáte nějakou milou drobnost pro potěšení vašich blízkých? Různých vánočních dekorací je na trhu bezpočet, tím spíše, když se přiblíží největší svátky roku, nicméně není dekorace jako dekorace, a i v záplavě asijských produktů lze nalézt takové, které se od nich výrazně liší. A přesně takové jsou výrobky od firmy Selvintech, pro které je typické to, že jsou zhotovovány ručně, především z drobných skleněných korálků a jsou vyráběny zde v České republice pověstnými šikovnými českými ručičkami. Takže pokud pátráte po něčem, co nepostrádá punc originality, místního původu, a co navazuje na starou českou tradici, tak jste na tom pravém místě a výrobky firmy Selvintech vás zaručeně nezklamou.

vločka

Navíc, pokud chcete potěšit své obchodní partnery a poděkovat jim tak za dlouhodobou spolupráci, tak se jedná o ideální volbu, neboť tyto originální dekorace je možné zhotovit podle vašeho přání v libovolném počtu, a také v pěkných baleních s logem vaší firmy, případně i s přiloženým přáním do nového roku, takže je jasné, že takový dárek každého mile potěší.
Vždyť o Vánocích se podobný dárek velmi hodí na výzdobu interiérů, takže všem obdarovaným jistě přijde vhod, ať už jej umístí na svůj vánoční stromeček anebo jimi ozdobí cokoli jiného.

vánoční koule

Díky tomu, že poptávka po ručně zhotovovaných dekoracích uspokojivě roste, a to i v jiných zemích evropské unie, tak firma hledá posily do svého týmu. Pokud byste třeba i vy měli zájem o zajímavou a smysluplnou brigádu, tak se o ni neváhejte přihlásit a můžete se tak osobně podílet na výrobě originálních ozdob. Žádné dřívější zkušenosti anebo výtvarné cítění nejsou podmínkou, nicméně tato práce je ideální pro všechny manuálně zručné a pečlivé lidi, které baví drobné ruční práce.

Nákupy / od

Autor příspěvku: