Originální dětská oslava

Dětské oslavy jsou tak trochu nuda. Dort, spousta křiku… Udělejte takovou oslavu, na které vaše dítě nikdy nezapomene a užije si ji do syta. Buďte nápadití, originální a nebojte se využít služeb, které se nám dnešní době nabízí.

1. Místo oslavy

Vyberte takové místo pro oslavu, které děti zabaví samo o sobě. Menší děti ocení hernu s hračkami, větší děti třeba jump arena nebo aquapark. Vyberte takové místo, které se vašim dětem bude líbit, vy je přece jen znáte nejlépe. Tyto provozovny jsou většinou na oslavy narozenin zvyklé, díky tomu jsou schopní vám zajistit třeba i občerstvení a animátora, který děti zabaví.

balonky

2. Občerstvení

Pořádný a skvělý dort, slané i sladké občerstvení třeba v podobě řízečků a cupcakes udělají radost každému dítěti i dospělému. Na dětské oslavy jsou vhodnější spíše menší kousky jídla, aby se dětem dobře jedly a zároveň se s nimi nemuseli moc zdržovat při hře. Velký úspěch budou mít třeba mini pizzy nebo mini hamburgery místo jednohubek. Nebojte se zapojit při tvorbě občerstvení fantazii a zakomponovat do menu i čerstvou zeleninu a ovoce.

3. Zábava

Zábava na oslavu narozenin může být různá. Hlavně by měla být přiměřená věku dítěte. Pro mladší děti třeba šašek nebo kouzelník, větší děti ocení výuku skoků na trampolíně s trenérem, nebo třeba únikovou hru, laser arénu… Je to ho spoustu co se dá na dětské oslavě dělat. Skvělou zábavu uděláte třeba za pomoci piňaty, balonků s heliem nebo třeba balonkovou bitvou v létě.

cupcakes

4. Mějte málo starostí

Pokud nemáte čas či náladu oslavu organizovat, pak jednoduše oslovte odborníky na organizování dětských oslav a nechte si vytvořit oslavu na klíč. Bude vás to stát mnohem méně času a nervů ale o trochu více peněz. Je to otázkou priorit každého z nás ale jedná se o skvělou variantu pro ty, co nemají čas na organizování velkých akcí, nebo si na to netroufají.

Autor příspěvku: