Betonový plot ve Zlíně se může stát ozdobou vaší zahrady

Když si necháte postavit kolem zahrady nebo jiné parcely plot z betonových prefabrikátů, máte k dispozici cenově dostupné řešení s dlouhou životností a s téměř nulovými nároky na údržbu.

Je to mnohoúčelový výrobek – betonový plot můžete směle vztyčit na různých místech, a to nemusí jít nutně o oplocení parcely. Lze s nimi přepažit pozemek uvnitř na několik segmentů, např. u terasovitě členěné zahrady, při rozdělení okrasné a užitkové části zahrady, k oddělení výběhů pro zvířata a hospodářských budov, k zajištění soukromí u zahradních bazénů, trampolín, pergol či altánů. Betonové ploty ve Zlíně se staví i kolem průmyslových objektů, sportovišť, parkovišť či logistického zázemí.

betonový plot

Není to žádný betonový vojenský bunkr – zájemci o betonové ploty jistě ocení jejich barevnou a tvarovou (vzorovou) variabilitu, která překvapí i velmi kreativní jedince. Betonové stavební segmenty (panely a sloupky) mohou připomínat štípaný kámen, kamenné valouny, dřevěné obklady, mohou mít ornamentální strukturu povrchu a lze je stavět v různých barevných odstínech. Některá řešení, prezentovaná na Internetu jsou velmi odvážná a lze se jimi do jisté míry inspirovat, kupříkladu panely kombinované ve dvou kontrastních barvách, kdy konstrukce oplocení připomíná šachovnici.

květina u zdi

Nikdo vás nebude šmírovat – dnešní doba je bohužel taková, že nahrává různým zvědavcům, kteří mohou dokonce využívat moderních technických prostředků ke sledování vašeho soukromí. Některé aktivity jsou až za hranicemi trestné činnosti a tak je vždy nejlepší mít se na pozoru a své soukromí zabezpečit. Skrze betonový plot vás nikdo šmírovat nebude, ledy, že by se nad něj vyšplhal, a to je málo pravděpodobné a navíc snadno zjistitelné. Nemáte-li zkrátka umožněn přímý pohled na vaši zahradu zvenčí, je to vždy pro kohokoli velká překážka a navíc to řadu nenechavců odrazuje od nějakých nekalých aktivit.

Nákupy / od

Autor příspěvku: