Muži v naději

Muži jsou lovci. Večer usínají v naději, že vysněnou kořist ráno jednoduše dostanou. Skutečnost ovšem bývá na míle vzdálená jejich plánům a cílům. Pryč jsou doby, kdy byla mladým dívkám budoucí partie doporučena a oni uposlechli. Dnešní mladé dívky a ženy jsou emancipované a ví, co od partnera očekávat. I muži ví, co by se jim líbilo. Krásnou, dokonalou po všech stránkách samostatnou kuchařku, co si umí vždy a ve všem poradit! Ženu, co si nestěžuje, že nemá co na sebe, ženu, co neřeší, že přibrala tři kila, ženu, co toleruje fotbal, hokej a kamarády. Ženu, co ráda uklízí a vaří, nikoho neobtěžuje věčnými výčitkami, že je na všechno sama, ženu, co má pochopení pro veškeré partnerovi koníčky a záliby. Ano, tak si to představuje muž.
svatbou to nekončí

Skutečnost je jiná

Skutečnost je většinou jiná! Žena i ta sebedokonalejší, občas chce a potřebuje náruč na vyplakání. Potřebuje cítit, že jí někdo chápe a poslouchá a potřebuje oporu. Když jí nenajde? Jak která. Hledá jí jinde, nebo tiše a zoufale trpí. Mnohdy kvůli dětem, jindy kvůli vlastní pohodlnosti něco změnit. Ovšem ruku na srdce milé dámy! Platí i zde, že změna je život? Nebude to na druhý, či dokonce třetí pokus to samé, ovšem v jiném podání?
muž jako opora

Naděje neumírá

Věříme, doufáme, že muže změníme. Že je změníme od základu, budou dle našich představ a snů. Dámy, která pochopíte dřív, že to tak není, vyhráváte! Zkuste si zvyknout, samozřejmě pokud to jde. Zkuste si zvyknout, že drahá polovička musí nutně jednou týdně s kamarády na drink. Zkuste si zvyknout, že domácí práce jsou pod mužskou úroveň. Zkuste si zvyknout, že nakupování oblečení lze realizovat pouze s kamarádkou. Zkuste si zvyknout, že květinu dostanete možná poslední a to svatební. Vyměňte vše za partnera, který vždy když je Vám opravdu zle, pomůže, který miluje nejen Vás, ale i Vaše děti, který místo květiny poseká zahradu a opraví poličku a který se pravidelně po drinku s přáteli vrací tam, kde je mu dobře, domů.

Muži / od

Autor příspěvku: