Muži a jejich neustálé poučování

Pokud je něco, co mnoho mužů dělá neustále a diví se, že něco takového rozčiluje zejména ženy, pak je to jejich neustálé poučování. Jsou muži, kteří druhé poučují v práci, protože to mají v popisu práce a jakmile přijdou domů, v hlavě jim to nedojde a jsou schopni poučovat i svou ženu, děti apod. Ženy ale něco takového doslova nesnášejí a jsou muži, kterým když žena řekne, že jim něco takového vadí, tak se dané ženě vysmějí místo toho, aby s tím něco udělali. Nemůžeme se ale dané ženě divit, že je za to na daného muže naštvaná, protože ne každý si rád poslechne, jak jej někdo neustále za něco komanduje.

muž a svaly

Zejména muži jsou těmi, kteří mají tendence někoho poučovat a myslí si, že to co říkají oni, je to nejlepší a je to hlavně pravda. Někdo by měl ale dané muže vyvézt z omylu, protože to rozhodně není tak, že by jejich názor byl ten nejlepší. Každý si může myslet co chce a je na člověku, zda svůj názor řekne někomu dalšímu, nebo si něco takového nechá pro sebe. Často to ale nebývají muži. Zejména ženy si hodně věcí nechávají pro sebe, nebo některé věci rády proberou s kamarádkou a to dokonce mnohem raději, než s mužem, protože je dané ženě jasné, že by daný muž měl zase svou pravdu za tu nejlepší a ženu by přesvědčoval a poučoval, že ona nemá pravdu apod.

stojící muž

Život s takovým mužem rozhodně není lehké a tak se není čemu divit, že často ženy od takových mužů utíkají. Rozhodně se není čemu divit, protože nikdo nechce být s člověkem, který jej jen poučuje a není pro něj žádnou oporou, což je něco, co rozhodně ve vztazích nesmí chybět a tam, kde to chybí, tam je to problém.

Pokud tento článek čte nějaký muž, měl by se zamyslet nad tím, jestli náhodou až příliš nepoučuje lidi ve svém okolí. Pokud přijdete na to, že ano, bylo by vhodné své chování změnit, jinak to jednou dopadne tak, že zůstanete na světě zcela sami, protože nikdo nebude mít zájem se s vámi bavit.

Muži / od

Autor příspěvku: