Již brzy i na vaší zahradě

Tento rok už jste nemohli déle odolávat dětským prosbám a i vy se budete muset pustit do instalace bazénu na vaší zahradě. Děti se stále chodily koupat ke kamarádům a sousedům a vy jste pokaždé poslouchali jejich prosby o vlastní bazén. Bylo rozhodnuto. Letos budete mít vlastní malé koupaliště i vy. Pokud se rozhodnete pro nadzemní variantu, která je velmi jednoduchá na instalaci, přitom dostatečně velká, je třeba pouze patřičně vyrovnat terén a odstranit veškeré ostré předměty a velké kameny, které by mohly poškodit dno bazénu. Následně vás čeká další povinnost a to vysypat určenou plochu jemným pískem. Ten bude sloužit i k dorovnání terénu. Na něj se umísťuje plachta pod bazén v různé velikosti. A pak už jen umístit nádrž, kterou jste s dětmi pečlivě vybrali.

žena, vlasy, bazén

S pořízením bazénu je třeba myslet i na to, že váš čeká celá řada úkolů a úkonů, především co se týká kontroly a údržby kvality vody. K bazénu si tak objednejte i nejrůznější pomůcky a příslušenství. Výborným pomocníkem jsou i vysavače, které při dětských hrátkách rozhodně oceníte. Děti budou běhat mezi domem, zahradou a bazénem stále bosky a na chodidlech nanosí do nádrže velkou spoustu nečistot. Nebezpečné jsou především ostré kamínky, které mohou poškodit dno, nebo dokonce způsobit drobná zranění.

Jak vidíte, pořízení malého soukromého zahradního koupaliště znamená sice spoustu zábavy, ale pro vás i spoustu práce s jeho údržbou. Nebojte se. S patřičným vybavením je péče o kvalitu a čistotu vody velmi snadná.
 
K bazénu si nezapomeňte pořídit:
·                 Dávkovače tablet a tablety.
·                 Síťku nebo vysavač na nečistoty.
·                 Krycí plachtu.
 
Letošní léto si děti konečně užijí koupání na vlastní zahradě a nebudou muset kvůli vodním radovánkám navštívit sousedy nebo kamarády. Teplé počasí už se nám blíží, mějte vše připravené včas.

muž, bazén

Již brzy i na vaší zahradě
4.6 (91.67%)12

Autor příspěvku: