Zábava, která by vás neměla zklamat

Zábava může mít celou řadu forem. Nemusíte kvůli ní dokonce ani zapínat počítač. Stále se u nás najdou hry, které se odehrávají mimo virtuální svět.

Zábava, která by vás neměla zklamat

Když se des bavíte s třicátníky a níže, pod pojmem zábava si obvykle představují buďto pijatiku s kamarády někde po barech nebo hraní počítačových titulů. Mladá a střední generace v současnosti netráví svůj volný čas s přáteli venku tolik, jako před pár desítkami let. Samozřejmě, že na vině jsou právě moderní technologie, díky kterým není vůbec nutné někam chodit na to, abyste si mohli poklábosit se svými blízkými. Prostě se jen nalogujete do sociální sítě a komunikujete.

Dřevěné puzzle

Je to samozřejmě velice užitečné, ale na druhou stranu i docela nebezpečné. Psychologové takřka sborově tvrdí, že nejde o klasický sociální kontakt, ale pouze o jeho iluzi. Díky tomu se mohou u jedinců, kteří preferují komunikaci skrze sociální sítě, i různé duševní poruchy typu deprese, případně úzkosti. Tomu se dá vyhnout třeba pravidelným setkáváním s příteli. A není nutné kvůli tomu jít někam do hospody, můžete si spolu užít i jiný druh zábavy, třeba únikovou hru Pardubice https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/.

Hádanka_kuličky

Podle názvu byste si možná mohli myslet, že se jedná o nějaký nový český počítačový titul odehrávající se ve městě perníku. Není tomu ale tak, tenhle druh zábavy není ve virtuálním světě, ale v tom reálném, našem. Jedná se o velice zajímavý projekt, jehož dokončení vám dá rozhodně zabrat. Je totiž nezbytné rozluštit pár hádanek, odhalit nějaké to tajemství a dostat se díky tomu ze zamčeného pokoje. Vzhledem k tomu, že tohle vše musíte stihnout v časovém limitu čítající jednu hodinu, je dobré mít s sebou i další lidi, kteří vám s tímto obtížným úkolem pomohou.

Inteligentní záležitost

Z předchozích řádků jste asi pochopili, že toto není žádná fyzicky náročná záležitost, ale zábava, při které budete muset využívat intelekt váš i vašich přátel. Pouze tak dokážete tuto hru pokořit a dojít zdárně do cíle. Abyste vše zvládli bez ztráty kytičku, je vhodné partu vytvořit z jedinců, kteří mají intelektuální uvažování na vysoké úrovni.

Autor příspěvku: