Půjčovna dodávek v Praze běžně zajišťuje vozidla pro stěhovací akce

Je před vámi stěhovací akce a uvažujete, zda ji provést sami, jen s pronajatou dodávkou? Ano, je to možné, vůz si zarezervujte v dostatečném předstihu, mějte připravenou vratnou kauci a nezapomínejte ani na pojištění pro případ, že nechtěně vůz poškodíte při nakládání břemen nebo v průběhu jízdy.

stěhování krabic

Mějte vše připraveno předem

Pronájmy dodávek probíhají v souladu se smluvními podmínkami, k nimž se zavazují obě strany, a jedním ze styčných bodů je časové omezení v hodinách či dnech. Měli byste mít jasno, jak vysoké poplatky a jaké sankce se vás dotknou, jestliže toto časové rozmezí nedodržíte, ovšem mnohem lepší je mít časovou rezervu a hlavně vše předem nachystáno tak, aby k takovému jevu nedošlo.

krabice na stěhování

V praxi to znamená mít sbalené všechny věci v krabicích, k transportu připravený nábytek a domácí spotřebiče (např. zajištěné flexibilní fólií), připravené jídlo a nápoje, abyste se nezdržovali nákupem jídla u čerpacích stanic, vytříděné věci, kterých se chcete zbavit a odvézt na sběrné stanoviště.

Musíte mít bezpodmínečně k ruce spolehlivého pomocníka, nejlépe z řad rodiny nebo příbuzenstva, a samozřejmě být schopni zvládnout řídit transportní dodávku za každého počasí.

Vyberte i vhodný termín

Mohou nastat situace, kdy máte sice vše perfektně předem nachystáno, ale uvíznete v koloně aut, v zácpě, anebo na místě nového působiště nebudete mít kde zaparkovat. Místa k parkování mějte zajištěná předem (někdy musíte o ně požádat městský magistrát) a nevydávejte se na cesty v tu nejméně vhodnou dobu. Největší provoz na silnicích bývá v neděli odpoledne, v pondělí a úterý během celého dne a v pátek již zhruba od oběda až do pozdních večerních hodin. Ideální k pronájmu dodávky z půjčovny dodávky Praha Půjčovna Praha 9 a k přestěhování bytu je středa nebo čtvrtek, případně sobota, nabízí-li půjčovna tuto možnost.

Autor příspěvku: