Když volno – tak nepromarněné

Pracovní nasazenost, kterou se snažíte odvádět co nejlépe, jak jen dovedete, ukázkový chod vaší domácnosti včetně starostlivosti o všechny její členy a nezbytné povinnosti ve vašem životě, které jsou neodkladné, vás můžou nejen vyčerpat, ale i potrápit vaši hlavu, která bude myslet na jediné – chvilku volna. Když už se vám takový čas naskytne, je důležité, abyste jeho užitek nepromarnili, ale využili ve prospěch nasbírání nové energie.
italská restaurace.jpg

Večer s partnerem, který už neznáte

Mít volný večer s partnerem jen sami pro sebe, pro vás může být už nejasný pojem. Zapomněli jste na to, jaké to je být chvíli jen spolu, sami a pryč z domova? Tak si to tedy opět jednou připomeňte a podnikněte něco, co máte oba rádi.
· Večeře v dobré restauraci– i to je způsob, jak zažít romantiku ve vašem vztahu, které už nemáte tolik jako dřív.
· Vířivka a šampaňské– místo masáží a bazénu, si zkuste pro změnu užít večer ve vířivce s dobrým pitím.
· Posezení u táboráku– opéct si večer špekáčky nebo jiné grilované delikatesy, můžete i díky noci strávené při ohni. Stačí vybrat vhodné místo, které vám poskytne veškeré pohodlí.
· Košt vína– na takový večer by chtělo narazit mnoho párů, pokud vystihnete správný den a máte rádi luxusní víno, této nabídce neodolávejte dlouho.
· Noční koupání– toužíte po opravdovém soukromí a dokonalém zážitku? V tom případě dejte šanci nočnímu koupání v rybníku nebo jezeře jen ve dvou a klidně i bez šatů.
Vybrat si pro romantický večer s vašim partnerem vhodný druh zábavy a odpočinku můžete hned několika způsoby, podstatné je to, abyste si ho užili vždy tak, jako by byl poslední. Protože i ve vztahu je důležité žít pro okamžiky a jedinečné chvíle.
hořící táborák.jpg

I peciválům lze vyhovět

Máte volný večer, ale netoužíte po ničem jiném než po tom, abyste byli doma a váleli se? V tom případě si pusťte nějaký dobrý film, uvařte delikátní jídlo a mějte misku s popcornem po ruce. V případě, že vás ani tento druh zábavy neosloví, zvolte klasiku v podobě hraní společenských her. Určitě se u vás doma najdou alespoň karty nebo můžete využít takové, které mají na hraní vaše děti.

/ od

Autor příspěvku: