Když se řekne nebankovní hypotéka

Sháníte peníze? Potřebujete si půjčit nějakou částku? Menší nebo větší? Chcete nízký úrok a dlouhou dobu splácení? Máte záznam v registru dlužníků nebo exekuce a dočetli jste se, že v takovém případě Vám v bance nepůjčí? Nebo máte rovnou podobnou zkušenost z banky, odkud Vás nechali odejít takzvaně s prázdnou a nepůjčili Vám kvůli záznamu nebo dluhům žádné peníze? V těchto případech je to opravdu mrzuté a musíme hledat jiné alternativy, jak vyřešit naší situaci. Možná jste se až na základě této špatné zkušenosti dočetli, že existují i nebankovní společnosti, které taktéž půjčují peníze, jsou solidní a mají přiměřené úrokové sazby, jako běžné banky. Navíc je u nich vyřízení ještě jednodušší a snadnější, protože se říká, že vše se dá vyřídit po internetu a pokud dodáte veškeré podklady v jeden den tak do dalších 24 hodin máte peníze. Ano, to všechno je pravdou, takže Vám zřejmě nelhali, nebankovní společnosti skutečně tímto způsobem fungují, takže u nich možná peníze získáte, pokud ale hledáte nebankovní hypotéku čili půjčku s ručením nemovitosti a na vyšší částku, tak zřejmě narazíte, protože nebankovní vždy nemusí znamenat nebankovní!

prasátko peníz

Je v tom trochu zmatek, to přiznáváme, ale hned si to osvětlíme.

Nebankovní hypotéka bez registru v tomto případě znamená podnikatelský úvěr.

účetní peníz

Takže pokud hledáte nebankovní klasickou hypotéku a to bez registru, chcete si půjčit s ručením nemovitosti a splácet měsíční splátky a chcete to provést u nebankovní společnosti třeba proto, že máte nízké příjmy a v bance Vám to vypočítali, že by Vám to nevyšlo, takže Vám nemohou poskytnout půjčku nebo naopak máte problémy s registry, čili jste v minulosti měli nějaký záznam a dlužili jste peníze, záznam se maže až po několika letech, je to dobrá varianta, jenom nemůžete požadovat nebankovní hypotéku v této podobě, ale musíte najít jiný název.

Zde se totiž setkáváme s podnikatelským úvěrem, který je vhodný pouze pro firmy a živnostníky, čili pro podnikatele, kteří peníze vloží do podnikání.

Autor příspěvku: