Antigenní testy určené pro samotestování

Nové podmínky v boji proti šíření corovanivu-10 jsou takové, že se musí v zaměstnání testovat nejen neočkovaní zaměstnance, ale teď již také očkovaní. A to dvakrát týdně. Je tedy dobré nakoupit velkou zásobu antigenních testů. Ty vyjdou nejlevněji. Rozhodně jsou vhodné také antigenní testy určené pro samotestování. Vyrábějí se buď antigenní testy ze slin nebo antigenní testy z nosu. Antigenní testy ze slin jsou neinvazivní a bezbolestné. Antigenní testy z přední části nosu jsou také bezbolestné a zvládne je udělat každý. Nemusíte se tak bát hlubokého a nepříjemného odběru. Testy jsou opravdu šetrné a vhodné k pravidelnému a častému testování.

antigenní test z nosu

Je nutné ale připomenout, že u testů prováděných ze slin je třeba aby člověk minimálně jednu hodinu nekonzumoval žádné jídlo ani pití, nekouřil a neměl ani žvýkačku či jiný bonbón. Při odběrech z nosu je důležité aby jednu až dvě hodiny nebyl aplikován žádný nosní sprej. Při nedodržení podmínek může test falešně ukázat negativní výsledek u pozitivního člověka. Pro přesné měření je tedy dobré dodržet tyto zásady. Antigenní testy ze slin i nosu jsou velmi rychlé a spolehlivé. Výsledky jsou za 15 – 20 minut. Certifikované testy jsou spolehlivé a vy se tak hned dozvíte výsledky. Nemusíte čekat na místo na odběrovém místě. Ale zajisté je PCR test více účinný.

samotestování antigenními testy

Samotesty jsou vhodné i v každé domácnosti pro každého člověka. Díky rychlé a snadné manipulaci ho tak zvládne každý bez odborného dohledu. Můžete tak hned zjistit při příznacích, zda netrpíte tímto onemocněním. Také před návštěvou svých blízkých si ho můžete udělat a zjistit, zda náhodou nejste bezpříznakovým přenašečem. V boji proti tomuto onemocnění můžeme přispět i díky pravidelnému samotestování. Díky tomu se mohou podchytit lidé v začínajícím onemocnění nebo právě bezpříznakoví jedinci. Také díky rychlému výsledku můžete odložit návštěvu a tím ochránit své blízké a ostatní lidi.

Nákupy / od

Autor příspěvku: