Vyzkoušejte efekt nečekaného milého překvapení

Pokud se vám nikdy nestalo, že byste své ženě opomenuli popřát k nějaké významné příležitosti, k narozeninám anebo k výročí vašeho sňatku, tak si zasloužíte uznání a vaše partnerka to jistě také ocení. Nicméně možná vám přeci jen k úplné dokonalosti stále něco chybí. Neměli byste totiž zapomínat ani na to, jak všechny ženy milují překvapení. To, že své ženě darujete kytici ve chvíli, kdy se to sluší a patří, je milé. Nicméně zkuste jí kytici darovat i někdy jindy, kdy to vůbec, ale ani trochu nečeká.

tulipánky

Udělejte to zkrátka jen tak, z čista jasna, prostě proto, že ji máte rádi, a ne proto, že je to na místě, a uvidíte, jakou reakci to vyvolá. Bude to něco zcela jiného, než na co jste zvyklí. Takové gesto vaši partnerku jistě patřičně zahřeje u srdce. Všechny ženy totiž milují romantiku a překvapení. Takže romantické překvapení, to je to pravé, s čím nikdy nemůžete šlápnout vedle, uvidíte.

bílo-červené růže

Každopádně je na místě říct, že je zde ještě jedna možnost, jak celý efekt ještě více vylepšit. Udělejte to tak, že své partnerce necháte kytici poslat kurýrem, a to ne domů, nýbrž do zaměstnání. Můžete se totiž vsadit, o co chcete, že jí takovou pozornost budou všechny její kolegyně maximálně závidět. Tak pozorných mužů, kteří by něco podobného vymysleli, je, bohužel, snad ani ne hrstka. Avšak o to více jsou obdivovaní. Jakmile tedy vaše krásná kytice nečekaně dorazí na místo, okamžitě spustí vlnu obdivu, takže se celý den nebude mezi ženami mluvit o ničem jiném, než o tom, jak je dárce skvělý a jak se dotyčná má dobře, že má tak úžasného partnera. A to samozřejmě potěší nejen vás, ale i vaši partnerku. Takže ať už jste kdekoli, tak neváhejte a pošlete krásnou kytici květů na místo, kde se vaše milá zrovna nachází, i kdyby to bylo na příklad v Prostějově https://laflora.cz/rozvoz-kvetin-prostejov.

Nákupy / od

Autor příspěvku: