Vychutnejte si džus bez čekání ve frontě

Ovocný bar Fruitisimo najdete na více jak 60 místech po celých Čechách, ale také na Slovensku a v Maďarsku. Každým rokem se navíc pravidelně otevírá 12 až 15 nových prodejen, které nabízí zdravé a neuvěřitelně lahodné nápoje z čerstvých surovin. Mají velkou oblibu, jelikož jejich tržby v loňském roce činilo 300 milionů korun a letos by to mělo být ještě o 50 milionů víc.
lesní ovoce
Spoluzakladatel společnosti Jan Hummel nyní přišel s revolučním způsobem, jak efektivně přistoupit k objednávání, usnadnit lidem požitek a především jim ušetřit čas. Z toho důvodu přišel s aplikací, pomocí které si snadno objednáte, co chcete na danou pobočku, zaplatíte a na místě si nápoj pouze vyzvednete. Vše rychlejší, snadnější a mnohem efektivnější.

Velký nápad za velkou louží

S idejí na mobilní aplikaci Hummel přišel asi před dvěma lety. Hlavním důvodem přitom byla jeho návštěva Spojených států, kde si zašel do pravého, amerického Starbucksu. Zatímco čekal ve frontě než se na něj dostane řada, přicházeli a rychle odcházeli lidé, kteří si svou kávu v prodejně pouze vyzvedli. To ho velmi zaujalo.

Později si na parkovišti všiml člověka, který něco psal do telefonu. O tři minuty později už si ze Starbucksu odnášel svou kávu, a to bez jakéhokoli zbytečného čekání. Od obsluhy se poté dozvěděl, že si jejich zákazníci nakupují přes aplikaci a na místě si kávu jen vyzvednou. A to nejdůležitější. Tento způsob objednávání využívají tři čtvrtiny jejich zákazníků!
pomerančový džus

Budoucnost ovocných barů

Majitelé společnosti vidí ve své aplikaci velkou budoucnost a věří, že přes ni půjde alespoň jedna třetina všech nákupů. Systém byl oficiálně spuštěn v polovině září a během prvního víkendu si ho stáhlo tisíc lidí. V současnosti si můžete předem objednat do tří poboček v Praze, ale systém se pochopitelně postupně rozšíří do všech prodejen.

Úžasný věrnostní program

Při spuštění programu v mobilu se musíte zaregistrovat do věrnostní karty. Ta je jeho součástí a v současnosti ji využívá více jak 190 tisíc zákazníků. Užít si s ní můžete zajímavé slevy na konkrétní druhy ze sortimentu, dárek k narozeninám i 10 procent načítací slevu bez DPH z každého nákupu, který provedete.

Autor příspěvku: