Pošlete pohlednici


Posíláte v dnešní době ještě klasické pohlednice z výletů a z dovolených? Máte jimi doma ozdobenou stěnu? Většina z vás asi raději hodí fotku na sociální síť a pohledy neposílá. Někteří volí takovou jakoby střední cestu a posílají pohlednice přes aplikaci v mobilu, což funguje tak, že vyfotíte mobilem, v aplikaci vypíšete, komu má pohlednice přijít a zaplatíte službu pomocí karty. Pošta pohled vytiskne až přímo na poště v daném městě a poštovní doručovatelka hodí pohlednici do schránky. Pohled tak necestuje kus světa, čímž se většinou stalo, že už jste byli dávno z dovolené doma a známým teprve chodily vaše pohlednice. Neposíláte už klasické pohlednice? Možná byste to měli zase někdy zkusit. Příjemce bude určitě příjemně překvapený a při první příležitosti vám to oplatí.

poštovní schránka

A dopisy? Píšete dopisy a vlastnoručně? Tak to už jste opravdu takový dinosaurus, protože i když někdo ještě píše dopisy, tak to většinou naťuká do počítače a vytiskne si jej, vloží do obálky a odešle. Kdybyste poslali firmě, u níž žádáte o práci, ručně napsaný životopis, asi byste byli za raritu, ale netvrdíme, že byste právě tímto způsobem nezapůsobili a místo nezískali. Za pokus to stojí. Korespondence kancelar29.cz dnešního světa, to jsou převážně e-mailové zprávy, datové schránky apod.

dopis

Někdy korespondence probíhá tak, že přijde fyzicky dopis, nebo dokumenty na adresu virtuální kanceláře, tj. kanceláře, ve které se fyzicky nevyskytujete, a tamní pracovníci vám dopis naskenuje a poště na vámi určený mail. Takto si můžete založit virtuální firmu např. u firmy kancelar29.cz v Ostravě a ta vám bude případnou korespondenci skenovat a posílat na e-mail. Jednoduché, praktické. Samozřejmě vše probíhá na základě plné moci a s vašimi dokumenty bude nakládáno jako s přísně tajnými. Proč zvolit virtuální kancelář, to už si musíte zodpovědět sami.

Autor příspěvku: