Neštěstí nechodí po horách, ale občas se s ním, bohužel, potkáte při autonehodě…

Neštěstí nechodí po horách, ale občas se s ním, bohužel, potkáte při autonehodě…

Dostali jste se ne vlastní vinou do tíživé a nesnadné životní situace, kterou zapříčinila dopravní nehoda nebo pracovní úraz, máte trvalé následky, a nevíte si s tím rady? Buď jste to vy, který tento stav potkal a řešíte spíše svoje zdraví nebo vaši známí, ale jedno máte asi společné. Nevíte, kam se obrátit s žádostí o pomoc, resp. možná jste se na vaši pojišťovnu obrátili, ale plnění pojistky bylo na vaše potřeby příliš nízké a pojišťovna další plnění odmítá?

nehoda odškodnění

Naše poradna vám doporučí to nejlepší řešení!

Pokud se vaše pojišťovna chce „vykroutit“ z pojistné smlouvy, pak přispěcháme na pomoc my a poradíme vám, jak se máte orientovat ve spleti paragrafů. Naše poradna pro odškodnění funguje na trhu už od roku 2008, kdy jsme začali pomáhat lidem, kteří se dostali do nepříznivé životní situace díky například autonehodě, pracovního úrazu v zaměstnání nebo jiného klasického úrazu. Ze zkušeností víme, že jak někteří zaměstnavatelé, tak i pojišťovací agentury nehodlají vyplatit nejvyšší pojistku a přiznávají minimální základ. Na reakci postižených zpravidla nereagují, protože jsou „v přesile“ – to oni znají zákony a vědí, jak s nimi pracovat, kdežto člověk, který se s takovouto situací ještě nikdy nesetkal, nad případnou reklamací pojistného mávne rukou, protože neví, jak postupovat.neví si rady

Nenechávejte své peníze ležet ladem! A chtějte to, co vám náleží. Naše poradna pro odškodnění funguje spoustu let a máme vynikající výsledky. Dokážeme díky našim poradcům, kteří pracují s advokáty a znalci z oboru zdravotnictví pro vás vymoci to nejvyšší plnění. To, že byste se na nás měli obrátit, hovoří i to, že máme devadesáti osmi procentní úspěšnost!

Nemusíte se obávat ani toho, že byste nám měli platit ještě před vymožením pohledávky. Naši odměnu obdržíme až poté, když úspěšně vymůžeme vaše práva a nároky.

Www / od

Autor příspěvku: