Nebojím se už svého zubaře.

Bojíte se už od svého dětství zubaře? My vás tohoto strachu velmi rychle zbavíme! Zavítejte do naší ordinace, kde vás starosti rychle přejdou. Máte bolavé zuby, ale předem už trnete hrůzou při představě, že půjdete opět ke svému soukromému zubaři v Praze? Kdo se jako malé dítě nebál, když už v ordinaci zaslechl ten nepříjemný tón zubní vrtačky. Opravdu si touto situací asi prošel naprosto každý z nás. My vám, ale s tím chceme již dnes pomoci, a napravit vaše předešlé zkušenosti, a proto vám nabízíme naše služby, které se vám určitě budou líbit. Jsou i tací lidé, kteří při vidině bílého pláště dokonce omdlévají.

zub

Navíc máme každý jiný práh bolesti, a proto pokud se někomu zdá vrtání jednoho zubu dobré, jiný může při tomto zákroku křičet bolestí. Proč se tedy v dnešní moderní době bát svého lékaře, když jde všechno udělat i naprosto bez bolesti. Ano neděláme si z vás legraci, ale chceme vám ukázat možnosti, které jsou dostupné právě u nás. Navíc s sebou můžete vzít i své děti, které určitě uvidí rády svého tatínka nebo maminku, kteří se naprosto nebojí svého zubaře, a vezmou si je také za vzor. Navíc máme na našich stránkách ceník, který ocení každý pacient, protože my před vámi nic neskrýváme.

pasta

Proto se tedy nemusíte bát, že byste později něco dopláceli za naše služby, které jsme vám provedli v daný den. Nebo snad víte o někom kdo má strach ze svého zubaře? Tak ho odkažte na nás, a ještě vám určitě velmi brzo poděkuje za dobré doporučení. Ale pokud jste to právě vy, kdo doma chodí už pár dní s bolavým zubem a myslí si, že ho to přejde po pár doušcích čaje, tak může být také na omylu. Také máme pro ukázku na našem webu i náš skvělý tým, který si můžete prohlédnout, abyste dopředu věděli kdo se vám bude věnovat. Nebojte se objednat a vyzkoušet si tak naše služby. Sami budete určitě mile překvapeni. Chcete mít navíc své zuby krásně bílé? Nemusíte chodit rovnou na bělení zubů, ale zkusit tak dentální hygienu, která je v této době velmi oblíbená. Dokáže totiž zesvětli vaše zuby i o několik odstínů.

Autor příspěvku: