Kvalitní a zábavná tehcnika

Technické vynálezy mě vždycky zajímaly. Technika byla můj obor už když jsem se rozmýšlela kam půjdu na školu. Teď když jsem byla ještě na základní škole, tak jsem chodila taky do kroužku techniky. A taky do dramatického kroužku. Ráda jsem tancovala a taky zpívala. A abych ještě byla v něčem skvělá, tak jsem se přihlásila na již zmíněný technický kroužek teď Opravdu mě to moc bavilo a v technickém kroužku jsme se učili, jak fungují například auta. Taky jak fungují motorky. A další technické věci. Myslím, že technika je pro nás velmi zajímavá. A to hlavně pro děti. No jenom si vemte hračky. Dneska nejsou obyčejné hračky. Sice jsou taky obyčejné, ale ne tak populární. Myslím, že děti moc baví, když hračka dělá nějaké zvuky.

Někde je technika dokonalá.

A to je právě ten technický pokrok a technický vynález. Podle mého názoru děti miluji technické hračky. Jen si vemte, když děti mají hračky, které se hýbou. Hýbací hračky anebo mluvící hračky jsou velmi oblíbené. Myslím, že tohle je velký technický pokrok dopředu. Vezměte si, že technika nejde nikdy dozadu technika se může zastavit. A být na bodu mrazu.

Zamyslete se nad technikou.

Nicméně ale technika hýbe trhem. A taky světem. Svět ujíždí na technice a technických vynálezech. Vemte si také například elektrokoloběžky anebo elektrokola. Vždyť je má skoro každý. A usnadní nám život. Taky jsou ekologičtější a praktičtější a taky levnější než osobní auta. Auta jsou sice prima, ale vyjdou na hodně peněz. Auta jsou drahá sama o sobě. A navíc také jejich údržba a provoz. Inflace je vysoká a benzín a nafta taky. Sice jsou elektro automobily. Ale Sice si vezmete, že i elektřina je velmi drahá tečka, a to není elektřina ale taky plyn. Nicméně technologické věci jsou i pro lepší život. A v mnoha dalších věcech. Taky nám moc pomůžou. Navíc technické vynálezy se využívají i ve zdravotnictví, kde zachraňují životy.

Autor příspěvku: